avatar
Zoumice Market & Shop

_________________________________________________________________________________________________

Bugün sizlerle birlikte Zoumice‘da ki markete birlikte bakalım. Öncellikle sizi düşündük ve marketinize 100.000 peynir ve 100.000 çilek koyduk dilediğiniz eşyayı alabilmeniz için.Hem de kapalı olan birbirinden güzel eşyalar da markette yer alıyor.Yine sizi düşünerek ucuz olan , transformice de satın alamayacağınız birbirinden güzel kürklere mağazamızda yer verdik.Sadece kürklerle de bitmiyor istediğiniz eşyayı kişiselleştirebilirsiniz. Kişiselleştirmemizde de hiç bir sorun ya da hata yoktur.Kıyafetlerinizi de istediğiniz kadar kaydedebilirsiniz.İstediğiniz şaman objesini alabilir , kullanabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.Bu sayede daha çok eğlenmiş olabilirsiniz…

Transformice Market

Oyunumuz en gelişmiş ve en güncel oyun olarak bilindiği için en yeni ve en güzel eşyalar mevcuttur. Zaten peynir ve çileğiniz bol olduğu için farenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Belki de oyunumuzda bir gün güzellik yarışması olur. Tabiki de bu yarışmayı kazanan kişi ve ya kişilerde ödüllendirilecektir. Çok gelişmiş bir oyun olduğumuz için farklı farklı eşyalar, kürkler ve hatta istediğiniz renge(siyah, beyaz, kırmızı, sarı, mavi…) bürünebilirsiniz. Dediğimiz gibi gelişmeye ve güncellemeler çok fazla önem veren bir ekibimiz var, sormak istediğiniz bir sorun varsa hemen sorabilirsiniz.

Transformice Market

Market

Zoumice bunlarla da kalmıyor. En yüksek level ile başlayarak istediğiniz becerileri alabilir ve Şaman iken daha çok eğlenebilirsiniz. Ee hala ne duruyorsun bunlar sadece bir kaçı bu kadar güzel özellik varken bize katılsana . Gelmezsen çok şey kaçırırsın bizden söylemesi.

Daha fazla bilgi edinmek için; zoumicetransformice 2